Prologic Mikina Carpio Zip Hoodie Army Green – M

Zůstaňte v teple s touto novou, měkkou a silnou mikinou na zip značky Prologic. Zůstaňte v teple s touto novou, měkkou a silnou... více informací »
Prologic Mikina Carpio Zip Hoodie Army
Značka: Prologic
999 Kč
Ověřit dostupnost
Zůstaňte v teple s touto novou, měkkou a silnou mikinou na zip značky Prologic. Zůstaňte v teple s touto novou, měkkou a silnou...

Zůstaňte v teple s touto novou, měkkou a silnou mikinou na zip značky Prologic. Zůstaňte v teple s touto novou, měkkou a silnou mikinou na zip značky Prologic. Kvalitní 310gsm materiál (50% bavlna/50 polyester) Teplý a měkký materiál Přední kapsy Síťovaná podšívka kapuce Velmi žádaný kousek Prologic Mikina Carpio Zip Hoodie Army můžete nakoupit rovnou tady u nás v kategorii mikiny. Máme pro vás podobné produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele Prologic. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Prologic má na skladě vynikající produkty.. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Ve slevě kus Prologic Mikina Carpio Zip Hoodie Army Green - M od předního výrobce Prologic lze nakoupit zde teď právě v akci! Zrovna nyní za cenu 999 Kč.