Zeck Třpytka Chatterbait Pro Clear – vel.6/0 – 28g

U Chatterbait zajišťuje kovová destička před jigovou hlavou extrémně silné vibrace celé návnady. Tato akce přitahuje skoro... více informací »
Zeck Třpytka Chatterbait Pro Clear -
Značka: Zeck
212 Kč
Ověřit dostupnost
U Chatterbait zajišťuje kovová destička před jigovou hlavou extrémně silné vibrace celé návnady. Tato akce přitahuje skoro...

U Chatterbait zajišťuje kovová destička před jigovou hlavou extrémně silné vibrace celé návnady. Tato akce přitahuje skoro všechny dravce. Stejná destička také velmi dobře chrání háček před plevelem a ostatními nečistotami ve vodě. V kombinaci s třásněmi a gumovou nástrahou jako „trailerem“, kterou je třeba Chatterbait doplnit (například Dude, Wilson nebo Boggy), získáte mimořádně atraktivní návnadu pro snadné a velice efektivní chytání. Chatterbait můžete plynule táhnout ve vodním sloupci, ale neméně úspěšné je i klasické jigování! Zatímco menší varianty jsou určeny zejména pro lov okounů, velké Chatterbaity jsou předurčeny pro lov štik.

Kvalitní a žádaný produkt Zeck Třpytka Chatterbait Pro Clear - vel.6/0 - 28g od kvalitní společnosti Zeck pohodlně seženete zrovna dnes za outletovou cenu. Nyní pořídíte jen za 212 Kč.