Zeck Taška Tackle Container HT vel.L

Tackle Container HT je robustní a zcela vodotěsná taška, která je vhodná pro uložení veškerých věcí, které chcete uchovat v... více informací »
Zeck Taška Tackle Container HT
Značka: Zeck
1 059 Kč
Ověřit dostupnost
Tackle Container HT je robustní a zcela vodotěsná taška, která je vhodná pro uložení veškerých věcí, které chcete uchovat v...

Tackle Container HT je robustní a zcela vodotěsná taška, která je vhodná pro uložení veškerých věcí, které chcete uchovat v bezpečí a suchu. Tackle Container HT je robustní a zcela vodotěsná taška, která je vhodná pro uložení veškerých věcí, které chcete uchovat v bezpečí a suchu. Díky víku s přesahy zůstává obsah v každé situaci suchý. Silné stěny chrání přepravované zboží před vnějším tlakem, což mimochodem umožňuje i přepravu nástražních rybek. Ve srovnání s taškami, které na první pohled vypadají podobně, má Tackle Container HT tu výhodu, že je obzvláště stabilní a odolný. U této tašky jsme se také nechtěli obejít bez poutka přes rameno, které také obepíná celou základnu. materiál: 80% EVA (víko + boky) / 20% PP (víko) použité zipy: YKK #8 síla materiálu: 0,75 mm stěny / 1,5mm dno / 1,5mm víko voděodolný: vodotěsná velikost L: 40 x 26 x 27 cm (D x Š x H)

Vynikající kus Zeck Taška Tackle Container HT vel.L od top značky Zeck jednoduše seženete právě za skvělou cenu! Akční ceny již od 1 059 Kč.