Zeck Háček Offset Wide Gap Hook 10ks

Díky velkému obloučku může špička háčku při záseku velmi dobře proniknout do rybí tlamky. Tento ofsetový háček má oproti... více informací »
Zeck Háček Offset Wide Gap Hook
Značka: Zeck
91 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Díky velkému obloučku může špička háčku při záseku velmi dobře proniknout do rybí tlamky. Tento ofsetový háček má oproti ostatním modelům na trhu výhodu, že hrot je ve srovnání s okem v jedné linii. Díky velkému obloučku může špička háčku při záseku velmi dobře proniknout do rybí tlamky. Tento ofsetový háček má oproti ostatním modelům na trhu výhodu, že hrot je ve srovnání s okem v jedné linii. To vám umožní skrýt špičku háčku ve slotu příslušné gumové návnady a minimalizovat riziko vázky. Různé velikosti háčků Offset Wide Gap jsou ideální pro naše gumové nástrahy Dude a Wilson až do 5 palců, stejně jako našeho gumového ráčka Edwarda. Doporučujeme následující kombinace: Velikost 2 pro Dude a Wilson v 2,5 palcích Velikost 1 pro Dude & Wilson ve 3 palcích a Edward ve 2,8 palce Velikost 1/0 pro Dude a Wilson ve 4 palcích Velikost 2/0 pro Edwarda ve 3,5 palcích Velikost 3/0 pro Dude a Wilson v 5 palcích Stabilní a ostrý ofsetový hák Pokračujte v přídi pro bezpečný háček Ideální pro Finesse montáže Nenápadná barva tvar háčku: wide gap
Tento levný produkt Zeck Háček Offset Wide Gap Hook lze pořídit bez problémů na našich stránkách zařazený v sekci háčky s očkem. Připravili jsme ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze!