Zeck Podběrák Folding Rubber Tele Net – L

Folding Rubber Tele Net je teleskopický podběrák, který lze rozložit až do délky 218 cm. Pokud často chodíte na revíry, kde jsou... více informací »
Zeck Podběrák Folding Rubber Tele
Značka: Zeck
1 456 Kč
Ověřit dostupnost
Folding Rubber Tele Net je teleskopický podběrák, který lze rozložit až do délky 218 cm. Pokud často chodíte na revíry, kde jsou...

Folding Rubber Tele Net je teleskopický podběrák, který lze rozložit až do délky 218 cm. Pokud často chodíte na revíry, kde jsou vysoké břehy a horší přístup k vodě, tento podběrák je přesně pro Vás. Folding Rubber Tele Net je teleskopický podběrák, který lze rozložit až do délky 218 cm. Pokud často chodíte na revíry, kde jsou vysoké břehy a horší přístup k vodě, tento podběrák je přesně pro Vás. Nechá se jednoduše sklopit a je velice skladný. V dostatečně hluboké síti můžete nechat rybu ve vodě, než si připravíte věci na zdokumentování. Síť je bezuzlová a kompletně pogumovaná, tzn. že se vám do ní nezachytne háček. Fakt, že je tento materiál k rybám velice šetrný, není třeba zdůrazňovat. velikost M: hlava 64 x 48 x 06 cm, trans. délka 92 cm / délka teleskopu 218 cm velikost L: hlava 73 x 57 x 70 cm, trans. délka 102cm / délka teleskopu 237 cm veliokst XL: hlava 82 x 68 x 80 cm, trans. délka 110 cm / délka teleskopu 244 cmKvalitní produkt je dostupný právě zde Nyní můžete získat ještě další zboží ze zmíněné kategorie za výhodné peníze.

Unikátní produkt Zeck Podběrák Folding Rubber Tele Net - L od známého výrobce Zeck snadno naleznete tady a teď extra výhodně! Právě lze objednat jen za 1 456 Kč.