Zeck Nástraha na sumce Vertical Jig Green – 55 g

Ideální vedení této nástrahy je kombinace prudkého potažení ode dna a kontrolovaného pádu ke dnu. Ideální vedení této... více informací »
Zeck Nástraha na sumce
Značka: Zeck
264 Kč
Ověřit dostupnost
Ideální vedení této nástrahy je kombinace prudkého potažení ode dna a kontrolovaného pádu ke dnu. Ideální vedení této...

Ideální vedení této nástrahy je kombinace prudkého potažení ode dna a kontrolovaného pádu ke dnu. Ideální vedení této nástrahy je kombinace prudkého potažení ode dna a kontrolovaného pádu ke dnu. Při pohybu vzhůru vznikne vysokofrekvenční vibrace, která je cítit až do rukojeti prutu. Pak se při správném zpomalení klesání svůdně kolébá zase směrem ke dnu. Právě vysokofrekvenční vibrace jej dělá pro sumce neodolatelným. Sumci jsou k nástraze přilákáni často z velké vzdálenosti a útočí velice brutálně. Díky dvěma háčkům a poměrně malé velikosti nástrahy jsou neproměněné záběry extrémně výjimečné. Odolný potah nástrahy chrání kovové tělo nástrahy a brání sumci „cítit“ nebezpečí. Vertical Jig se dá velice úspěšně kombinovat s vábničkou. vysoce frekvenční chod při pobídce směrem ode dna atraktivní klesající fáze dráždí i pasivní ryby odolný vnější potahTento unikátní produkt Zeck Nástraha na sumce Vertical Jig Green – 55 g lze nakoupit v pohodě tady na našem webu ve známé kategorii jigové hlavy. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu.

Kvalitní a levný výrobek Zeck Nástraha na sumce Vertical Jig Green - 55 g s osvědčenou značkou Zeck je k sehnání tady teď právě za skvělou cenu. Nyní zakoupíte za 264 Kč.