Giants Fishing Indikátor záběru svítící TSX-B – Zelený

Kvalitní svítící vahadlový indikátor s pevným ramenem a posuvným závažím, který zachytí každý záběr. Kvalitní svítící... více informací »
Giants Fishing Indikátor záběru
149 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní svítící vahadlový indikátor s pevným ramenem a posuvným závažím, který zachytí každý záběr. Kvalitní svítící...

Kvalitní svítící vahadlový indikátor s pevným ramenem a posuvným závažím, který zachytí každý záběr. Kvalitní svítící vahadlový indikátor s pevným ramenem a posuvným závažím, který zachytí každý záběr. Osvětlení díky výkonné LED s možností použití chemického světélka. Je vybaven spolehlivým zámkem na uvolnění vlasce při záseku, u kterého lze pootočením snadno naladit citlivost odpadnutí z vlasce při záseku záběru. Vahadlový indikátor se rozsvítí při pohybu vlasce a zapojuje se pomocí kabelu s konektorem do zdířky elektronického signalizátoru (hlásiče záběru). Na výběr je pět barev: (modrá, červená, zelená, žlutá a fialová).

Designový produkt Giants Fishing Indikátor záběru svítící TSX-B - Zelený od značky se zárukou kvality Giants Fishing jednoduše můžete získat aktuálně na webu v akci. Aktuálně v akci od 149 Kč.