Zeck Wobler Vito 60

Povrchová nástraha od firmy ZECK Fishing. Popr s klasickou konkávní prohlubní na hlavě, zanechávající za sebou výraznou zvukovou... více informací »
Zeck Wobler Vito 60
Značka: Zeck
343 Kč
Ověřit dostupnost
Povrchová nástraha od firmy ZECK Fishing. Popr s klasickou konkávní prohlubní na hlavě, zanechávající za sebou výraznou zvukovou...

Povrchová nástraha od firmy ZECK Fishing. Popr s klasickou konkávní prohlubní na hlavě, zanechávající za sebou výraznou zvukovou i vizuální stopu. Plopper Vito je stvořen k dokonalému tzv. plopání na vodní hladině. Vito se jednoduše vede, bez většího soustředění docílíte správného chodu, plopajícího efektu a rozstřikující se vody. Právě tyto aspekty dokážou ryby na vodní hladině zaujmout. Je předurčen k lovu okounů, ale i jiné rybí druhy se nechají zlákat. délka nástrahy: 60 mm váha: 8,3 g zvukový efekt: ANO UV aktivita: NE hloubka: hladina chování: plovoucí Často hledaný produkt Zeck Wobler Vito 60 jde sehnat lehce na našich stránkách zařazený v kategorii woblery! Mrkněte na akční zboží z této známé kategorie na pár kliknutí. To ale není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od značky Zeck. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Zeck Wobler Vito 60 od výrobce s dlouholetou historií Zeck je dostupný momentálně na webu za nejnižší cenu. Teď v akci 343 Kč.