Zeck Wobler Danny 69 DR – Grey Fire

Danny 69 DR je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez... více informací »
Zeck Wobler Danny 69
Značka: Zeck
370 Kč
Ověřit dostupnost
Danny 69 DR je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez...

Danny 69 DR je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez zvukových kuliček uvnitř tělíčka. Danny 69 DR je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez zvukových kuliček uvnitř tělíčka. Protože je většina crankbaitů těmito kuličkami vybavená, je Danny 69 DR hlavně v hodně frekventovaných vodách s velkým rybářským tlakem rybám neznámý a není pro ně tak podezřelý. Dannyho jsme vyvinuli v mělké verzi do 1,2m (Shallow Runner), a hlubší do 2,6m (Deep Runner). Díky tomuto rozsahu jste připraveni na různorodé podmínky. Parametry: hloubka: 1,2 m chod: agresivní provedení: silent (tichý) délka: 69 mm vlastnost: plovoucí hmotnost: 21g Zcela unikátní produkt Zeck Wobler Danny 69 DR – Grey můžete sehnat rovněž u nás ve známé kategorii woblery. Připravili jsme oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu!

Tento kvalitní produkt Zeck Wobler Danny 69 DR - Grey Fire značky Zeck můžete najít zde nyní za výborné peníze! K sehnání zrovna v akci za 370 Kč.