Zeck Wobler Danny 45 DR – Moor Kiwi

Danny je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez zvukových... více informací »
Zeck Wobler Danny 45 DR -
Značka: Zeck
343 Kč
Ověřit dostupnost
Danny je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez zvukových...

Danny je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez zvukových kuliček uvnitř tělíčka. Danny je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez zvukových kuliček uvnitř tělíčka. Protože je většina crankbaitů těmito kuličkami vybavená, je Danny hlavně v hodně frekventovaných vodách s velkým rybářským tlakem rybám neznámý a není pro ně tak podezřelý. Dannyho jsme vyvinuli v mělké verzi SR do 0,6m (Shallow Runner) a v hlubší do 1,8m DR (Deep Runner). Samozřejmostí jsou prvotřídní úchytné kroužky, nárazuvzdorná lopatka a nebezpečně ostré háčky! Parametry: hloubka: 1,8 m chod: agresivní provedení: silent (tichý) délka: 45 mm vlastnost: plovoucí Zcela unikátní výrobek Zeck Wobler Danny 45 můžete pořídit teď na našich stránkách v kategorii woblery. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete více kousků od značky Zeck. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vynikající kousek Zeck Wobler Danny 45 DR - Moor Kiwi od značky s dobrým jménem Zeck jednoduše získáte na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 343 Kč.