Zeck Wobler Hitch 60 SR – Black Purple

Hitch od ZECK Fishing je typický twitchbait, který lze jen plynule přitahovat, ale svou pravou tvář ukáže až, když jemně... více informací »
Zeck Wobler Hitch 60 SR -
Značka: Zeck
370 Kč
Ověřit dostupnost
Hitch od ZECK Fishing je typický twitchbait, který lze jen plynule přitahovat, ale svou pravou tvář ukáže až, když jemně...

Hitch od ZECK Fishing je typický twitchbait, který lze jen plynule přitahovat, ale svou pravou tvář ukáže až, když jemně šlehnete špičkou prutu do povolené šňůry.. Hitch od ZECK Fishing je typický twitchbait, který lze jen plynule přitahovat, ale svou pravou tvář ukáže až, když jemně šlehnete špičkou prutu do povolené šňůry.. Právě tyto údery špičkou prutu dokáží Hitch dokonale roztancovat. Při jednoduchém přitahování má také ale velice atraktivní akci. Hitch je pod vodou neutrální, a to znamená že při pauze zůstává nehybně stát v hloubce, ve které se právě nachází, ani neklesá, ani nestoupá (suspending), což je v hodně případech právě ten okamžik, kdy dochází k záběru! Samozřejmostí jsou prvotřídní úchytné kroužky, nárazuvzdorná lopatka a nebezpečně ostré háčky! Parametry: hloubka: 0,5 – 1,0 m chod: klasický twitchbait provedení: silent (tichý) délka: 60 mm vlastnost: plovoucí hmotnost: 4,5g
Tento designový kus můžete získat bezprostředně tady na našich stránkách v oblíbené kategorii woblery! Pořiďte si další výrobky z naší sekce ve výhodné akci! Mezi zákazníky oblíbená značka Zeck pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní sortiment .

Levný produkt Zeck Wobler Hitch 60 SR - Black Purple od oblíbené značky Zeck máte možnost pořídit u nás nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! V současnosti za 370 Kč.