Sonik Vlasec Subsonik Green 3000m – 0,28mm

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to... více informací »
Sonik Vlasec Subsonik Green 3000m -
Značka: Sonik
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to...

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější vybavení. Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější vybavení. Vlákno je formováno prostřednictvím složitého procesu vytlačování, který zajišťuje maximální pevnost vlasce a jeho minimální průtažnost. Vlasec je navržen tak, aby se rychle potopil a nebyl vidět. Subsonik je vhodný pro všechny typy kaprařských technik a prezentací. Díky minimální průtažnosti se signál o záběru přenáší po vlasci velmi rychle, takže ho o to rychleji zaznamená i váš signalizátor záběru. Zároveň má vlasec vysokou míru tlumení nárazů. Je ultra hladký, což umožňuje perfektní pokládku vlasce v big pit navijácích. Všechny tyto vlastnosti dělají ze Subsoniku volbu číslo jedna pro ty, co milují dlouhé náhozy. Subsonik je zatím dostupný ve třech barvách: hnědá, zelená a camo. Průhledná verze se ale už chystá. K dispozici je pět různých průměrů pro pokrytí všech aspektů lovu kaprů. Specifikace: Vysoká pevnost v uzlu Minimální průtažnost Zvýšená indikace záběru Odolnost proti oděru Super hladký povrch Snadné nahazování Ultra silný Dostupné barvy: Brown / Green / Camo Kvalitní a levný produkt Sonik Vlasec Subsonik Green 3000m – můžete nakoupit mimo jiné na našem webu umístěný v rubrice vlasce! Nyní získáte akční kusy z této kategorie ve výprodejové akci. To není všechno, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky Sonik. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Sonik vyrábí top zboží . Vždyť to vidíte sami.

Tento oblíbený produkt Sonik Vlasec Subsonik Green 3000m - 0,28mm od známého předního výrobce Sonik snadno můžete najít v naší online nabídce skutečně výhodně! Právě teď jen za 1 199 Kč.