Vass Prsačky VASS-TEX 600 – 45 / 11

Představujeme vysoce kvalitní PVC prsačky (brodící kalhoty) za velice atraktivníc cenu! Velice populární produkt v UK a celém... více informací »
Vass Prsačky VASS-TEX 600 -
Značka: Vass
2 395 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme vysoce kvalitní PVC prsačky (brodící kalhoty) za velice atraktivníc cenu! Velice populární produkt v UK a celém...

Představujeme vysoce kvalitní PVC prsačky (brodící kalhoty) za velice atraktivníc cenu! Velice populární produkt v UK a celém kaprařském světe…kdo by neznal kšandy s logem VASS 🙂 Představujeme vysoce kvalitní PVC prsačky (brodící kalhoty) za velice atraktivníc cenu! Velice populární produkt v UK a celém kaprařském světe…kdo by neznal kšandy s logem VASS 🙂 Představujeme kvalitní PVC prsačky za velice atraktivní cenu. Firma VASS neustále vyvíjí nové, lepší materiály a zdokonaluje provedení svých produktů. Tento typ je z vyroben z vysoce kvalitního Vass-Tex 600 hladkého PVC s vnější měkkou polyesterovou vrstvou. Pohodlná bota s gumovou podrážkou zaručuje pohodlí Vašim nohám. Samozřejmostí jsou kvalitní švy, elastičnost materiálu a kšandy s logem VASS. Tato řada nabízí vysokou kvalitu za vynikající cenu. materiál VASS TEX 600 kšandy s logem VASS protiskluzová podrážka boty Doporučení výrobce: Při výběru doporučujeme brát o 1/2 nebo 1 číslo větší velikost než je velikost tenisek (bot) které běžně nosíte. Bude se Vám z boty mnohem líp dostávat ven a zároveň se do nich při záběru bleskově obujete.Hodně žádaný produkt Vass Prsačky VASS-TEX 600 – 45 naleznete právě teď tu v sekci prsačky a brodící kalhoty! Vyberte si vyjímečné zboží ze zmíněné sekce v bezva akci!

Kvalitní a levný výrobek Vass Prsačky VASS-TEX 600 - 45 / 11 od skvělého výrobce Vass máte možnost dostat v naší nabídce v bezva akci. Akční cena od 2 395 Kč.