Vass Prsačky VASS-TEX 740E Super Nova – 40-41 / 7

Prsačky VASS-TEX 740E SUPER NOVA jsou zhotoveny z ještě pevnějšího materiálu než populární typ 700E Nova Edition. K tomu mají... více informací »
Vass Prsačky VASS-TEX 740E Super Nova
Značka: Vass
4 535 Kč
Ověřit dostupnost
Prsačky VASS-TEX 740E SUPER NOVA jsou zhotoveny z ještě pevnějšího materiálu než populární typ 700E Nova Edition. K tomu mají...

Prsačky VASS-TEX 740E SUPER NOVA jsou zhotoveny z ještě pevnějšího materiálu než populární typ 700E Nova Edition. K tomu mají navíc zpevněné kolena a tak se posouvají ještě o stupeň výš. Prsačky VASS-TEX 740E SUPER NOVA jsou zhotoveny z ještě pevnějšího materiálu než populární typ 700E Nova Edition. K tomu mají navíc zpevněné kolena a tak se posouvají ještě o stupeň výš. Představujeme nejkvalitnější PVC prsačky (brodící kalhoty) na TRHU! Firma VASS neustále vyvíjí nové, lepší materiály a zdokonaluje provedení svých produktů. Prsačky VASS-TEX 740E SUPER NOVA jsou zhotoveny z ještě pevnějšího materiálu než populární typ 700E Nova Edition. kvalitní materiál VASS TEX 740 zdokonalená bota s protiskluzovou podrážkou VASS BOOT (vyztužená špička, kotníky a nárt) široké lýtka pro rychlejší oblékání dodatečně zpevněné v oblasti kolen rychloupínací kšandy vnitřní kapsa ZESÍLENÉ KOLENA Prsačky VASS-TEX 740 mají zesílenou oblast kolen. V případě, že lovíte v náročném terénu a potřebujete si někdy kleknout je to výborný volba. Toto zesílení zamezuje možnému poškození. UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ Díky kompletně odepínacím kšandám můžete z prsaček udělat velmi rychle kalhoty do pasu. Stačí si na kšandách nastavit potřebnou délku a prsačky srulovat.
Tento velmi oblíbený produkt je k dostání prostě tu na našich stránkách v oblíbené rubrice prsačky a brodící kalhoty! Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu. V očích zákazníků populární značka Vass svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní produkty. za příznivé ceny! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Povedený výrobek Vass Prsačky VASS-TEX 740E Super Nova - 40-41 / 7 od známého výrobce Vass lze sehnat již dnes ve výprodejové akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 535 Kč.