Vass Prsačky VASS-TEX 700E Team Vass – 39 / 6

Prsačky TEAM VASS 700. Velice kvalitní prsačky s logem VASS. Velké logo v přední části a stylová šedivá barva dává těmto... více informací »
Vass Prsačky VASS-TEX 700E Team
Značka: Vass
3 919 Kč
Ověřit dostupnost
Prsačky TEAM VASS 700. Velice kvalitní prsačky s logem VASS. Velké logo v přední části a stylová šedivá barva dává těmto...

Prsačky TEAM VASS 700. Velice kvalitní prsačky s logem VASS. Velké logo v přední části a stylová šedivá barva dává těmto prsačkám šmrnc. Prsačky TEAM VASS 700. Velice kvalitní prsačky s logem VASS. Velké logo v přední části a stylová šedivá barva dává těmto prsačkám šmrnc. Velké logo v přední části a stylová šedivá barva dává těmto brodícím kalhotám šmrnc. Firma VASS neustále vyvíjí nové, lepší materiály a zdokonaluje provedení svých produktů. Tyto prsačky jsou vhodné pro všechny co hledají kvalitu a rádi by se od jiných odlišili. Oblíbené jsou hlavně díky jejich odolnosti a pohodlí. kvalitní materiál VASS TEX 700 zdokonalená bota s protiskluzovou podrážkou VASS BOOT (vyztužená špička, kotníky a nárt) zesílený materiál v oblasti kolen široké lýtka pro rychlejší oblékání rychloupínací kšandy vnitřní kapsa Doporučení: Při výběru doporučujeme brát o 1/2 nebo 1 číslo větší velikost než je velikost tenisek (bot) které běžně nosíte. Bude se Vám z prsaček mnohem líp dostávat ven a zároveň se do nich při záběru bleskově obujete.
Unikátní produkt získáte prostě tady na webu v oblíbené sekci prsačky a brodící kalhoty. Prozkoumejte parádní kousky z této známé kategorie snadno online! Dodavatel Vass pro své zákazníky dodává velmi kvalitní produkty. za opravdu výhodné peníze! Udělejte radost sami sobě!

Výjimečný a žádaný produkt Vass Prsačky VASS-TEX 700E Team Vass - 39 / 6 od dodavatele kvalitních produktů Vass lze koupit v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční ceny již od 3 919 Kč.