Zeck Taška Tackle Container Pro Catfish L

Tackle Container Pro je robustní a kompletně vodotěsná taška, vhodná pro transport všech věcí, které je nutné uchovávat v... více informací »
Zeck Taška Tackle Container Pro
Značka: Zeck
1 589 Kč
Ověřit dostupnost
Tackle Container Pro je robustní a kompletně vodotěsná taška, vhodná pro transport všech věcí, které je nutné uchovávat v...

Tackle Container Pro je robustní a kompletně vodotěsná taška, vhodná pro transport všech věcí, které je nutné uchovávat v suchu. Zpevněné stěny chrání přenášený obsah, kterým mohou být i nástražní rybky. Tackle Container Pro je robustní a kompletně vodotěsná taška, vhodná pro transport všech věcí, které je nutné uchovávat v suchu. Zpevněné stěny chrání přenášený obsah, kterým mohou být i nástražní rybky. Troufáme si říct, že Tackle Container Pro je stabilnější a odolnější než ostatní, na první pohled podobně vyhlížející tašky na trhu. Vděčí za to po celém obvodu tašky procházejícím přenosným popruhům, díky kterým nedojde k potrhání termických spojů ani při přenosu těžkých předmětů. U Tackle Container Pro jsme nechtěli postrádat dlouhý přenosný popruh, který je rovněž vedený po celém obvodu tašky. velikost L: 40 x 26 x 25 cm (D x Š x H)
Tento unikátní produkt jde získat teď tady na našich stránkách ve známé rubrice tašky! Mrkněte na ostatní produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! Tento výrobce Zeck dlouhodobě dodává skvělé výrobky . A to ještě není vše.

Unikátní a oblíbený výrobek Zeck Taška Tackle Container Pro Catfish L od skvělé a známé značky Zeck máte možnost získat u nás nyní za parádní cenu! Výhodně za super cenu 1 589 Kč.