Munch Baits Syrup Visual Range 500ml

Citrus Blend Univerzální sirup nabitý citrusovými extrakty a organickými aminokyselinami stvořený pro zvýšení atraktivity... více informací »
Munch Baits Syrup Visual Range
Značka: Munch Baits
339 Kč
Ověřit dostupnost
Citrus Blend Univerzální sirup nabitý citrusovými extrakty a organickými aminokyselinami stvořený pro zvýšení atraktivity...

Citrus Blend Univerzální sirup nabitý citrusovými extrakty a organickými aminokyselinami stvořený pro zvýšení atraktivity jakékoliv nástrahy. Díky přirozeně hustší konzistenci a složkám rozpustným ve vodě vytváří mrak vzlínající vodním sloupcem. Sweet Stim Super hustý sirup vhodný pro použití s PVA sestavený k vytvoření univerzálního nástroje pro zatraktivnění jakékoliv nástrahy nebo návnady. Našlapaný přírodními sladidly a specifickými rozpustnými stimulanty okamžitě spouští impulz ke krmení. Pink Fruit Pozoruhodně hustý a vláčný sirup se schopností okamžitě zvýšit atraktivitu jakékoliv nástrahy. Na povrchu nástrahy vytváří stimulující povlak, který se postupně uvolňuje vodním sloupcem. Působivá směs rozpustných ovocných esencí a práškových posilovačů, která pracuje efektivně v jakékoliv teplotě vody.
Hodně povedený kousek Munch Baits Syrup Visual Range můžete dostat bez obtíží tady na našem webu zařazený v sekci dipy. Nyní pořídíte zlevněné zboží z této kategorie za internetové ceny! Přední výrobce Munch Baits vám nabízí prvotřídní zboží. za skutečně nízé ceny. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od značky Munch Baits. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento oblíbený kousek Munch Baits Syrup Visual Range 500ml od přední společnosti Munch Baits je k dostání tady a teď za super cenu! V současnosti za 339 Kč.