Sonik Vlasec Subsonik Clear 1200m – 0,35mm

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to... více informací »
Sonik Vlasec Subsonik Clear 1200m -
Značka: Sonik
599 Kč
Ověřit dostupnost
Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to...

Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější vybavení. Subsonik je superhladký vlasec vyrobený s využitím nejmodernějších technologií navržený pro kapraře, kteří požadují jen to nejkvalitnější vybavení. Vlákno je formováno prostřednictvím složitého procesu vytlačování, který zajišťuje maximální pevnost vlasce a jeho minimální průtažnost. Vlasec je navržen tak, aby se rychle potopil a nebyl vidět. Subsonik je vhodný pro všechny typy kaprařských technik a prezentací. Díky minimální průtažnosti se signál o záběru přenáší po vlasci velmi rychle, takže ho o to rychleji zaznamená i váš signalizátor záběru. Zároveň má vlasec vysokou míru tlumení nárazů. Je ultra hladký, což umožňuje perfektní pokládku vlasce v big pit navijácích. Všechny tyto vlastnosti dělají ze Subsoniku volbu číslo jedna pro ty, co milují dlouhé náhozy. Subsonik je dostupný ve čtyřech barvách: hnědá, zelená, camo a průhledná. K dispozici je pět různých průměrů pro pokrytí všech aspektů lovu kaprů. Specifikace: Vysoká pevnost v uzlu Minimální průtažnost Zvýšená indikace záběru Odolnost proti oděru Super hladký povrch Snadné nahazování Ultra silný Dostupné barvy: Brown / Green / Camo / Clear Žádaný produkt Sonik Vlasec Subsonik Clear 1200m – 0,35mm máte možnost pořídit bez obtíží tady na našich stránkách v populární rubrice vlasce! Vyhledejte si ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky za rozumné peníze. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více produktů značky Sonik. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Sonik má ve stále nabídkce skvělé výrobky.. Vždyť to vidíte sami!

Unikátní a oblíbený produkt Sonik Vlasec Subsonik Clear 1200m - 0,35mm od našeho předního výrobce Sonik máte možnost nakoupit právě teď v nabídce ve výprodejové akci! Aktuálně za super cenu 599 Kč.