Zeck Wobler Hitch 75 SR – Perch

Hitch od ZECK Fishing je typický twitchbait, který lze jen plynule přitahovat, ale svou pravou tvář ukáže až, když jemně... více informací »
Zeck Wobler Hitch 75 SR -
Značka: Zeck
396 Kč
Ověřit dostupnost
Hitch od ZECK Fishing je typický twitchbait, který lze jen plynule přitahovat, ale svou pravou tvář ukáže až, když jemně...

Hitch od ZECK Fishing je typický twitchbait, který lze jen plynule přitahovat, ale svou pravou tvář ukáže až, když jemně šlehnete špičkou prutu do povolené šňůry.. Hitch od ZECK Fishing je typický twitchbait, který lze jen plynule přitahovat, ale svou pravou tvář ukáže až, když jemně šlehnete špičkou prutu do povolené šňůry.. Právě tyto údery špičkou prutu dokáží Hitch dokonale roztancovat. Při jednoduchém přitahování má také ale velice atraktivní akci. Hitch je pod vodou neutrální, a to znamená že při pauze zůstává nehybně stát v hloubce, ve které se právě nachází, ani neklesá, ani nestoupá (suspending), což je v hodně případech právě ten okamžik, kdy dochází k záběru! Samozřejmostí jsou prvotřídní úchytné kroužky, nárazuvzdorná lopatka a nebezpečně ostré háčky! Parametry: hloubka: 1,0 – 2,0 m chod: klasický twitchbait provedení: silent (tichý) délka: 75 mm vlastnost: plovoucí hmotnost: 11gČasto hledaný produkt máte možnost sehnat bezprostředně tu na stránkách zařazený v sekci woblery. Nyní pořídíte parádní produkty z naší sekce za výprodejovou cenu. Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další skvělé kousky od značky Zeck. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Diskontní výrobek Zeck Wobler Hitch 75 SR - Perch od oblíbené značky se zárukou kvality Zeck jde koupit v naší online nabídce trvale výhodně! Výhodně za super cenu 396 Kč.