Starbaits Vidlička Black Spot Power Drill

Pevné zavrtávací vidličky v černém matném designu. Velká pojistná matice, kterou nelze ztratit, pro pohodlnou aretaci. Pevné... více informací »
Starbaits Vidlička Black Spot
Značka: Starbaits
269 Kč
Ověřit dostupnost
Pevné zavrtávací vidličky v černém matném designu. Velká pojistná matice, kterou nelze ztratit, pro pohodlnou aretaci. Pevné...

Pevné zavrtávací vidličky v černém matném designu. Velká pojistná matice, kterou nelze ztratit, pro pohodlnou aretaci. Pevné zavrtávací vidličky v černém matném designu. Velká pojistná matice, kterou nelze ztratit, pro pohodlnou aretaci. Pevný a odolný materiál. Horní univerzální závit na signalizátory, hrazdu, držák prutu atd. Průměr 16 mm.
Zcela unikátní produkt Starbaits Vidlička Black Spot Power Drill lze sehnat také tady a teď na našem webu zařazený v kategorii vidličky. Vyberte si oblíbené zboží z této sekce za výborné peníze! U nás nabízíme více, podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele Starbaits. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Starbaits pro vás vyrábí skvělé zboží .

Tento kvalitní a žádaný výrobek Starbaits Vidlička Black Spot Power Drill od výrobce se zárukou kvality Starbaits jednoduše můžete získat tady teď právě za zcela nejnižší cenu. Akční cena od 269 Kč.