Starbaits Prut M3 T-Spec Spod X50 3,9m 5,75lbs 2díl

Precizní pruty pro lov kaprů s elegantním a štíhlým blankem. Blank je postaven speciálně pro dokonalý zážitek ze zdolávání... více informací »
Starbaits Prut M3 T-Spec Spod X50 3
Značka: Starbaits
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Precizní pruty pro lov kaprů s elegantním a štíhlým blankem. Blank je postaven speciálně pro dokonalý zážitek ze zdolávání...

Precizní pruty pro lov kaprů s elegantním a štíhlým blankem. Blank je postaven speciálně pro dokonalý zážitek ze zdolávání ryby. Precizní pruty pro lov kaprů s elegantním a štíhlým blankem. Blank je postaven speciálně pro dokonalý zážitek ze zdolávání ryby. Na druhou stranu v sobě blank skrývá dostatek síly pro daleké hody. Blank je vyroben z HMC IM uhlíku a osazen kvalitními dvoupatkovými SIC očky. Blank je zpevněný XMesh opletem. Matný elegantní design. Spolehlivé a odolné sedlo navijáku DPS 18 je minimalistické a skvěle ladí se štíhlým blankem prutu. Štíhlá rukojeť s protiskluzovou rozšířenou koncovkou pro pohodlné nahazování. Elegantní kovové zakončení s logem Starbaits. Počet oček 6, velikost oček 50/40/30/25/20/16 mm. Model M3 T-SPEC 13FT 5,75lbs – délka 395 cm, vrhací zátěž 5,75 lbs, skladná délka 200 cm, počet dílů 2
Tento žádaný produkt máte možnost dostat také Nyní pořídíte parádní zboží z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Starbaits. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento oblíbený produkt Starbaits Prut M3 T-Spec Spod X50 3,9m 5,75lbs 2díl s osvědčenou značkou Starbaits seženete tady nyní za extra cenu. Akční cena již od 2 699 Kč.