Nash Sak Failsafe Retainer Sling

Už se Vám někdy stalo to, že Vám kapr při focení ve vodě utekl? Nash Failsafe Retainers jsou prvně vyrobené vážicí a... více informací »
Nash Sak Failsafe Retainer
Značka: Nash
2 359 Kč
Ověřit dostupnost
Už se Vám někdy stalo to, že Vám kapr při focení ve vodě utekl? Nash Failsafe Retainers jsou prvně vyrobené vážicí a...

Už se Vám někdy stalo to, že Vám kapr při focení ve vodě utekl? Nash Failsafe Retainers jsou prvně vyrobené vážicí a přechovávací saky, ze kterých lze udělat plovoucí ohrádku. Už se Vám někdy stalo to, že Vám kapr při focení ve vodě utekl? Nash Failsafe Retainers jsou prvně vyrobené vážicí a přechovávací saky, ze kterých lze udělat plovoucí ohrádku. Pokud se Vám začne kapr mrskat v rukou, můžete jej okamžitě položit zpět do Failsafe saku. Místo toho, abyste sledovali, jak Váš úlovek prchá. Rozkládací prvky pro vytvoření plovoucí ohrádky jsou připevněny k centrálním tyčím, kdy je lze snadno ve vodě okamžitě odepnout a tím vytvořit plovoucí ohradu. Tak jako vždy, tak i při vývoji tohoto produktu bylo myšleno prvořadě na zdraví kapra! V kombinaci s osvědčenými saky Nash Retainer je to inovace, která mění kaprařinu. Je dodáván včetně pevné šňůry odolné proti hnilobě s kovovým očkem pro zajištění úlovku k bouřkovým tyčím nebo vidličkám. Sak má silné zipy, tvarovaný profil pro bezpečnou úschovu úlovků, který je šetrný k ploutvím kaprů. Rozměry: Failsafe Retainer Sling 100 cm (d) x 46 cm (š) x 41 cm (v)

Designový kousek Nash Sak Failsafe Retainer Sling značky Nash jednoduše pořídíte zde nyní trvale výhodně. Aktuálně v akci od 2 359 Kč.