Sensas Mini Boilies Crazy 80g – Magic Fruity

Mini boilies pro lov na feeder nebo method feeder. Obsahuje vyvážené složení ingrediencí a atraktantů. Najdeme v něm směs... více informací »
Sensas Mini Boilies Crazy 80g -
Značka: Sensas
119 Kč
Ověřit dostupnost
Mini boilies pro lov na feeder nebo method feeder. Obsahuje vyvážené složení ingrediencí a atraktantů. Najdeme v něm směs...

Mini boilies pro lov na feeder nebo method feeder. Obsahuje vyvážené složení ingrediencí a atraktantů. Najdeme v něm směs výběrových rybích mouček, směs koření, výtažky z mořských živočichů, chuťové stimulátory a sladidla. Ve vodě okamžitě pracuje a rychle láká kapry. Vhodné na rychlé rybaření. Mini boilies pro lov na feeder nebo method feeder. Obsahuje vyvážené složení ingrediencí a atraktantů. Najdeme v něm směs výběrových rybích mouček, směs koření, výtažky z mořských živočichů, chuťové stimulátory a sladidla. Ve vodě okamžitě pracuje a rychle láká kapry. Vhodné na rychlé rybaření.

Žádaný kus Sensas Mini Boilies Crazy 80g - Magic Fruity od dodavatele zboží Sensas snadno můžete najít momentálně na našich stránkách za výhodné peníze! Aktuálně stojí u nás 119 Kč.