Nash Boilie Scopex Squid Boilies Stabilised – 18mm 5kg

Opravdová legenda s příchutí scopex oliheň je zpět, aby opět dobila celý kaprařský svět. Opravdová legenda s příchutí scopex... více informací »
Nash Boilie Scopex Squid
Značka: Nash
1 199 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Opravdová legenda s příchutí scopex oliheň je zpět, aby opět dobila celý kaprařský svět. Opravdová legenda s příchutí scopex oliheň je zpět, aby opět dobila celý kaprařský svět. Firma Nash pokračuje v dodávkách návnad Scopex Squid těm nejlepším rybářům, kteří jsou v hledáčku rybářské veřejnosti až do dnešních dní. S navýšenou kapacitou výroby je nyní Scopex Squid dostupný pro deseti tisíce kaprařů, kteří ještě nikdy neměli možnost ho vyzkoušet. Dnes je spousta těch nejlepších vod, ve kterých plavou ty nejcenější kapři s váhou 40-50 lb, kteří Scopex Squid nikdy neviděli, protože tahle návnada je prostě starší než jsou oni sami a to je sakra výhoda! Jedna z předností Garryho Bayese je správné vyhodnocení poznatků z terénního testování. Hlavní obchodní značkou pro Scopex Squid je to, že dokáže chytat neustále větší ryby. Co jiného by taky bylo důvodem, proč si právě Scopex Squid Garry zvolil, když chtěl chytit největšího kapra v Anglii? Testeři nejdřív hlásili úlovky s průměrnou váhou 24 lb s původním olihňovým extraktem v kombinaci s jinými aditivy. Pak, když dostali další verzi s kombinací Scopex a Red Liver, průměrná váha se zvýšila na 28 lb. Prostě je to nástraha na velké ryby! Scopex Squid si prostě právem zaslouží své místo v síni slávy.
Tento skvělý kousek je k dispozici bez problémů na našich stránkách v populární kategorii trvanlivé boilie – hotovky. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu! To však není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží značky Nash. Najdete je níže na této stránce. Dodavatel Nash má v nabídce top zboží.!