Rapala Wobler X-Rap Jointed Shad S

Dvoudílný zvukový wobler s rychlým, agresivním pohybem je určen pro daleké odhozy. Dvoudílný zvukový wobler s rychlým,... více informací »
Rapala Wobler X-Rap Jointed Shad
Značka: Rapala
322 Kč
Ověřit dostupnost
Dvoudílný zvukový wobler s rychlým, agresivním pohybem je určen pro daleké odhozy. Dvoudílný zvukový wobler s rychlým,...

Dvoudílný zvukový wobler s rychlým, agresivním pohybem je určen pro daleké odhozy. Dvoudílný zvukový wobler s rychlým, agresivním pohybem je určen pro daleké odhozy. Je schopen ustrnout ve vodním sloupci, rozhoupávat se, čímž provokuje dravce k útoku….Plastový wobler s holografickým povrchem těla je skutečně prvotřídní nástrahou pro zkušené lovce. Specifikace délka (cm) 13 cm váha 46 g hloubkový rozsah 1,2 – 2,4 m počet trojháčků 2 vel.2/0 vlastnost neutrální, zvukový technika lovu nahazování, troling vhodné pro štika, candát, sumec
Tento oblíbený kus Rapala Wobler X-Rap Jointed lze koupit bezstarostně tady u nás v kategorii woblery. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu.

Zlevněný kus Rapala Wobler X-Rap Jointed Shad S od společnosti s výborným jménem Rapala pohodlně nakoupíte v naší nabídce pořád výhodně. Nyní získáte od 322 Kč.