Zeck Wobler Danny 69 DR – Black Purple

Danny 69 DR je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez... více informací »
Zeck Wobler Danny 69 DR -
Značka: Zeck
370 Kč
Ověřit dostupnost
Danny 69 DR je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez...

Danny 69 DR je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez zvukových kuliček uvnitř tělíčka. Danny 69 DR je vysokofrekvenční crankbait, který pod vodou vysílá extrémní vibrace. Pod vodou je velice nápadný a to i bez zvukových kuliček uvnitř tělíčka. Protože je většina crankbaitů těmito kuličkami vybavená, je Danny 69 DR hlavně v hodně frekventovaných vodách s velkým rybářským tlakem rybám neznámý a není pro ně tak podezřelý. Dannyho jsme vyvinuli v mělké verzi do 1,2m (Shallow Runner), a hlubší do 2,6m (Deep Runner). Díky tomuto rozsahu jste připraveni na různorodé podmínky. Parametry: hloubka: 1,2 m chod: agresivní provedení: silent (tichý) délka: 69 mm vlastnost: plovoucí hmotnost: 21gUnikátní a žádaný výrobek máte možnost získat pohodlně tady na webu zařazený v rubrice woblery. Nyní koupíte ještě ostatní produkty z této známé rubriky za internetové ceny!

Oblíbený a akční kus Zeck Wobler Danny 69 DR - Black Purple od známého výrobce Zeck můžete pořídit tady za nejnižší cenu. Cena již od 370 Kč.