Haibo Prut Mirage Spygod S752L 2,26m 3-12g

Haibo MIRAGE SPYGOD jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských TORAY blanků. Jsou určené na přívlač... více informací »
Haibo Prut Mirage Spygod
Značka: Haibo
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Haibo MIRAGE SPYGOD jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských TORAY blanků. Jsou určené na přívlač...

Haibo MIRAGE SPYGOD jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských TORAY blanků. Jsou určené na přívlač ze břehu či z lodi, umožňují daleké nahazování, hravě si poradí i s velkými exempláři candátů, štik a pstruhů… Haibo MIRAGE SPYGOD jsou ultra tenké a ultra lehké vláčení pruty z nejlepších japonských TORAY blanků. Jsou určené na přívlač ze břehu či z lodi, umožňují daleké nahazování, hravě si poradí i s velkými exempláři candátů, štik a pstruhů. Dají se použít jak na měkké gumové nástrahy, tak i na woblery a třpytky. Mají prvotřídní FUJI SiC očka, kombinovanou rukojeť (korek + camou EVA) a integrovaný držák navijáku. Pruty jsou dodávány v silných neoprénových obalech, které zajišťují jejich ochranu při transportu. Parametry: délka 2,26m zátěž 3-12g hmotnost 120g Akce MF (Moderate Fast)

Zajímavý výrobek Haibo Prut Mirage Spygod S752L 2,26m 3-12g od top značky Haibo jde nakoupit tady téměř zdarma! V současnosti za 6 499 Kč.