Vass Prsačky VASS-TEX 700E Team Vass – 48 / 13

Prsačky TEAM VASS 700. Velice kvalitní prsačky s logem VASS. Velké logo v přední části a stylová šedivá barva dává těmto... více informací »
Vass Prsačky VASS-TEX 700E Team Vass -
Značka: Vass
4 309 Kč
Ověřit dostupnost
Prsačky TEAM VASS 700. Velice kvalitní prsačky s logem VASS. Velké logo v přední části a stylová šedivá barva dává těmto...

Prsačky TEAM VASS 700. Velice kvalitní prsačky s logem VASS. Velké logo v přední části a stylová šedivá barva dává těmto prsačkám šmrnc. Prsačky TEAM VASS 700. Velice kvalitní prsačky s logem VASS. Velké logo v přední části a stylová šedivá barva dává těmto prsačkám šmrnc. Velké logo v přední části a stylová šedivá barva dává těmto brodícím kalhotám šmrnc. Firma VASS neustále vyvíjí nové, lepší materiály a zdokonaluje provedení svých produktů. Tyto prsačky jsou vhodné pro všechny co hledají kvalitu a rádi by se od jiných odlišili. Oblíbené jsou hlavně díky jejich odolnosti a pohodlí. kvalitní materiál VASS TEX 700 zdokonalená bota s protiskluzovou podrážkou VASS BOOT (vyztužená špička, kotníky a nárt) zesílený materiál v oblasti kolen široké lýtka pro rychlejší oblékání rychloupínací kšandy vnitřní kapsa Doporučení: Při výběru doporučujeme brát o 1/2 nebo 1 číslo větší velikost než je velikost tenisek (bot) které běžně nosíte. Bude se Vám z prsaček mnohem líp dostávat ven a zároveň se do nich při záběru bleskově obujete.

Ve slevě tento kus Vass Prsačky VASS-TEX 700E Team Vass - 48 / 13 od značky s dlouholetou historií Vass jde pořídit na našich stránkách teď až neuvěřitelně levně. V současnosti pořídíte za cenu 4 309 Kč.