Vass Prsačky VASS-TEX 700E Nova Edition – 39 / 6

Představujeme nejkvalitnější PVC prsačky (brodící kalhoty) v této kategorii! Velice populární produkt v UK a celém kaprařském... více informací »
Vass Prsačky VASS-TEX 700E
Značka: Vass
3 649 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme nejkvalitnější PVC prsačky (brodící kalhoty) v této kategorii! Velice populární produkt v UK a celém kaprařském...

Představujeme nejkvalitnější PVC prsačky (brodící kalhoty) v této kategorii! Velice populární produkt v UK a celém kaprařském světe…kdo by neznal žluté kšandy s logem VASS 🙂 Tyto prsačky (broďáky) zkrátka musíte mít! Představujeme nejkvalitnější PVC prsačky (brodící kalhoty) v této kategorii! Velice populární produkt v UK a celém kaprařském světe…kdo by neznal žluté kšandy s logem VASS 🙂 Tyto prsačky (broďáky) zkrátka musíte mít! Představujeme nejkvalitnější PVC prsačky ve své kategorii! Firma VASS neustále vyvíjí nové, lepší materiály a zdokonaluje provedení svých produktů. Prsačky VASS-TEX 700 jsou vlajkovou lodí firmy VASS již dlouhou dobu. Oblíbené jsou hlavně díky jejich odolnosti a pohodlí. kvalitní materiál VASS TEX 700 zdokonalená bota s protiskluzovou podrážkou VASS BOOT (vyztužená špička, kotníky a nárt) široké lýtka pro rychlejší oblékání rychloupínací kšandy vnitřní kapsa KVALITNÍ BOTA VASS Prsačky mají zesílené boty s protiskluzovou podrážkou. Tyto boty mají zpevněnou oblast kotníku, nártu a špičky. Jsou široké a nízké, tím pádem se Vám budou mnohem rychleji nazouvat a vyzouvat. MATERIÁL Firma VASS zdokonalila výrobní procesy. Hodně žádaný produkt jde nakoupit teď tady u nás umístěný v rubrice prsačky a brodící kalhoty. Pořiďte si skvělé kusy z této populární kategorie za outletovou cenu! To ale není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky Vass. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Vass dlouhodobě nabízí top zboží. za dobré peníze!

Unikátní produkt Vass Prsačky VASS-TEX 700E Nova Edition - 39 / 6 od společnosti se zárukou kvality Vass máte možnost koupit právě teď v naší nabídce skutečně levně! Nyní nakoupíte za 3 649 Kč.