Vass Prsačky VASS-TEX 785 Camo – 48 / 13

Luxusní prsačky z dílny VASS v populárním CAMO provedení nyní i s CAMO kšandami. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě... více informací »
Vass Prsačky VASS-TEX 785 Camo
Značka: Vass
4 990 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní prsačky z dílny VASS v populárním CAMO provedení nyní i s CAMO kšandami. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě...

Luxusní prsačky z dílny VASS v populárním CAMO provedení nyní i s CAMO kšandami. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě silnějším materiálem než populární typ prsaček VASS TEX 700E NOVA. Luxusní prsačky z dílny VASS v populárním CAMO provedení nyní i s CAMO kšandami. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě silnějším materiálem než populární typ prsaček VASS TEX 700E NOVA. Tyto prsačky se můžou pyšnit ještě silnějším materiálem než populární typ prsaček VASS TEX 700E NOVA. Tato řada nabízí bezkonkurenční kvalitu. Robustní žlutá podrážka u boty nabízí pohodlí, spolehlivost, je tvrdší a také více vyztužená. kvalitní materiál VASS TEX 785 zdokonalená bota s protiskluzovou podrážkou VASS BOOT (vyztužená špička, kotníky a nárt) široké lýtka pro rychlejší oblékání rychloupínací kšandy v CAMO provedení vnitřní kapsa 4 vrstvé a široké sváry KVALITNÍ BOTA VASS Prsačky mají zesílené boty s protiskluzovou podrážkou. Robustní žlutá podrážka u boty nabízí pohodlí, spolehlivost, je tvrdší a také více vyztužená. Boty mají zpevněnou oblast kotníku, nártu a špičky. Jsou široké a nízké, tím pádem se Vám budou mnohem rychleji nazouvat a vyzouvat.
Diskontní produkt Vass Prsačky VASS-TEX 785 Camo – 48 / lze koupit lehce tady u nás v populární kategorii prsačky a brodící kalhoty! Získejte vyjímečné kusy z této oblíbené sekce za super ceny! Tento vyjímečný výrobce Vass prodává kvalitní sortiment..

Tento neodolatelný výrobek Vass Prsačky VASS-TEX 785 Camo - 48 / 13 od dodavatele zboží Vass jednoduše můžete najít právě nyní na našich stránkách ve výprodejové akci! Aktuálně v akci za 4 990 Kč.