Vass Prsačky VASS Hybrid 700 – 43 / 9

Představujeme horkou novinku z dílny VASS. Spodní část je stejně odolná jako prsačky 700E Nova Edition a horní část flexibilní... více informací »
Vass Prsačky VASS Hybrid
Značka: Vass
4 535 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme horkou novinku z dílny VASS. Spodní část je stejně odolná jako prsačky 700E Nova Edition a horní část flexibilní...

Představujeme horkou novinku z dílny VASS. Spodní část je stejně odolná jako prsačky 700E Nova Edition a horní část flexibilní jako prsačky 350E Lighweight. Díky této kombinaci dostane odolné a přitom lehčí prsačky. Představujeme horkou novinku z dílny VASS. Spodní část je stejně odolná jako prsačky 700E Nova Edition a horní část flexibilní jako prsačky 350E Lighweight. Díky této kombinaci dostane odolné a přitom lehčí prsačky. Firma VASS neustále vyvíjí nové, lepší materiály a zdokonaluje provedení svých produktů. Tyto prsačky jsou kombinací těch nejoblíbenějších typů. Spodní část je stejně odolná jako prsačky 700E Nova Edition a horní část flexibilní jako prsačky 350E Lighweight. Díky této kombinaci dostane odolné a přitom lehčí prsačky. kombinace kvalitního materiálu VASS TEX 700 / VASS TEX 350 zdokonalená bota s protiskluzovou podrážkou VASS BOOT (vyztužená špička, kotníky a nárt) široké lýtka pro rychlejší oblékání rychloupínací kšandy vnitřní kapsa vnější kapsa na zip KVALITNÍ BOTA VASS Prsačky mají zesílené boty s protiskluzovou podrážkou. Tyto boty mají zpevněnou oblast kotníku, nártu a špičky. Jsou široké a nízké, tím pádem se Vám budou mnohem rychleji nazouvat a vyzouvat. MATERIÁL Tento typ je z vyroben kombinací dvou materiálů. Spodní část je zhotovena z vysoce kvalitního materiálu VASS TEX 700 a horní část z materiálu VASS TEX 350. Prsačky Hybrid 700 jsou tak mnohem flexibilnější ale přitom velmi odolné.

Tento exkluzivní produkt Vass Prsačky VASS Hybrid 700 - 43 / 9 od značky s dobrým jménem Vass získáte v naší nabídce opravdu levně! Stojí teď u nás 4 535 Kč.