Prologic Taška Avenger Carryall M

Jistě, kbelíky na návnady jsou skvělé, ale používali jste někdy super lehkou a snadno čistitelnou tašku na krmení, kterou lze na... více informací »
Prologic Taška Avenger Carryall
Značka: Prologic
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Jistě, kbelíky na návnady jsou skvělé, ale používali jste někdy super lehkou a snadno čistitelnou tašku na krmení, kterou lze na...

Jistě, kbelíky na návnady jsou skvělé, ale používali jste někdy super lehkou a snadno čistitelnou tašku na krmení, kterou lze na přepravu složit naplocho? Zkuste tu naši z řady Storm Safe – ideální pro rybáře, kteří rádi cestují na lehko. Jistě, kbelíky na návnady jsou skvělé, ale používali jste někdy super lehkou a snadno čistitelnou tašku na krmení, kterou lze na přepravu složit naplocho? Zkuste tu naši z řady Storm Safe – ideální pro rybáře, kteří rádi cestují na lehko. Perfektně pasuje do naší velké tašky na vozík, takže se velice snadno transportuje a pojme dokonce až 17 litrů návnad. Taška je vyrobena z 1,5mm a 1mm silného EVA materiálu a navržena tak, aby odolala jakýmkoliv podmínkám a jakémukoliv počasí. Náš koncept Storm Safe zabraňuje vniknutí vody dovnitř i za těch nejdrsnějších povětrnostních podmínek, takže vaše krmení zůstane čerstvé a připravené k použití. Extra odolný 1,5mm a 1mm silný EVA materiál Storm Safe Modulární systém Kamuflážový vzor Bank Bound Vysoce kvalitní antikorozní zipy s vysoce viditelnými úchyty Transportní poutka Rozměry: 29cmx26cmx30cm (22,5L) Ve slevě výrobek Prologic Taška Avenger Carryall můžete koupit právě zde tady na stránkách v oblíbené kategorii tašky! Najděte si ještě další produkty ze zmíněné kategorie za parádní cenu. Oblíbená značka Prologic dlouhodobě prodává top výrobky za báječnou cenu!

Kvalitní a levný kousek Prologic Taška Avenger Carryall M od přední společnosti Prologic můžete pořídit právě teď za výhodnou cenu! V akci od 1 499 Kč.