Nash Ledvinka Dwarf Waist Pouch

Malá taštička k úschově cenností nebo příslušenství. Malá taštička k úschově cenností nebo příslušenství. Hlavní... více informací »
Nash Ledvinka Dwarf Waist
Značka: Nash
759 Kč
Ověřit dostupnost
Malá taštička k úschově cenností nebo příslušenství. Malá taštička k úschově cenností nebo příslušenství. Hlavní...

Malá taštička k úschově cenností nebo příslušenství. Malá taštička k úschově cenností nebo příslušenství. Hlavní přihrádka s vnitřní elastickou síťovanou kapsou. Dvě přední síťované kapsy na zip. Nastavitelný popruh v pase. Rozměry: 12 cm (v) x 30 cm (š) x 10 cm (h) Výjimečný produkt Nash Ledvinka Dwarf Waist Pouch lze zakoupit lehce tady na stránkách umístěný v sekci tašky. Nyní můžete koupit zlevněné produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu! Populární značka Nash svým zákazníkům nabízí kvalitní zboží ! A to je teprve začátek. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další prověřené kousky od dodavatele Nash. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě výrobek Nash Ledvinka Dwarf Waist Pouch od dodavatele zboží Nash snadno můžete získat zde nyní levně! Aktuálně v akci za 759 Kč.