Zeck Jig Spinner Mini Perch – 8g

Jig Spinner Mini jsou nepřekonatelné, když dravci "ulítávají" na drobném potěru! Když je voda plná drobného potěru, přichází... více informací »
Zeck Jig Spinner Mini Perch
Značka: Zeck
158 Kč
Ověřit dostupnost
Jig Spinner Mini jsou nepřekonatelné, když dravci "ulítávají" na drobném potěru! Když je voda plná drobného potěru, přichází...

Jig Spinner Mini jsou nepřekonatelné, když dravci „ulítávají“ na drobném potěru! Když je voda plná drobného potěru, přichází doba Jig Spinner Mini. Stejné možnosti vedení jako u většího bratra, i přes nižší hmotnost náhozy až na horizont, možnost chytání i v mělkých vodách, jako jsou říčky a potoky,… Takže je vám jasné, že ani žádný pstruh nebo tloušť nenechá proplout Jig Spinner Mini okolo sebe bez povšimnutí. váha: 6g,8g hloubka: variabilní zvukový efekt: neVelmi žádaný produkt jde pořídit bezstarostně tady u nás v rubrice třpytky. Připravili jsme pro vás ještě ostatní zboží ve zmiňované kategorii za výborné peníze. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další skvělé kousky od značky Zeck. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Zeck Jig Spinner Mini Perch - 8g s osvědčenou značkou Zeck naleznete v naší online nabídce za rozumné peníze. Zrovna nyní za cenu 158 Kč.