LK Baits Pelety v dipu Compot NHDC 60g

Velmi atraktivní chytací pelety s dírkou pro aktivní rybařinu. Pelety jsou lisované za studena speciální technologií a následně... více informací »
LK Baits Pelety v
Značka: LK Baits
99 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi atraktivní chytací pelety s dírkou pro aktivní rybařinu. Pelety jsou lisované za studena speciální technologií a následně...

Velmi atraktivní chytací pelety s dírkou pro aktivní rybařinu. Pelety jsou lisované za studena speciální technologií a následně vakuově zadipované. Pelety použijte navléknutím na vlas nebo systémem gumičky popřípadě vrtáčku na vlasu. Doba rozpadu 2-8 hodin v závislosti na teplotě vody, ataku ryb a průměru pelety. Velmi atraktivní chytací pelety s dírkou pro aktivní rybařinu. Pelety jsou lisované za studena speciální technologií a následně vakuově zadipované. Pelety použijte navléknutím na vlas nebo systémem gumičky popřípadě vrtáčku na vlasu. Doba rozpadu 2-8 hodin v závislosti na teplotě vody, ataku ryb a průměru pelety. Povedený produkt LK Baits Pelety v dipu Compot NHDC 60g jde sehnat rovněž tady u nás v oblíbené rubrice pelety. Nyní můžete najít další produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky značky LK Baits. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt LK Baits Pelety v dipu Compot NHDC 60g od společnosti s dlouholetou tradicí LK Baits dostanete tady a teď právě ve výhodné akci! Akční ceny již od 99 Kč.