Nikl Pelety Chilli & Peach

Velmi atraktivní pelety vycházející z konceptu boilies Chilli & Peach.. Perfektní jako doplněk k boilies, do PVA punčoch, nebo jako... více informací »
Nikl Pelety Chilli &
Značka: Karel Nikl
219 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi atraktivní pelety vycházející z konceptu boilies Chilli & Peach.. Perfektní jako doplněk k boilies, do PVA punčoch, nebo jako...

Velmi atraktivní pelety vycházející z konceptu boilies Chilli & Peach.. Perfektní jako doplněk k boilies, do PVA punčoch, nebo jako perfektní nástraha na rychlé chytání. Velmi atraktivní pelety vycházející z konceptu boilies Chilli & Peach.. Perfektní jako doplněk k boilies, do PVA punčoch, nebo jako perfektní nástraha na rychlé chytání. Obsahují všechny významné atraktory a tekuté složky jako samotné boilies. Dostupné ve 3 velikostech. Malé – 3mm, jsou vhodné do PVA punčoch a sáčků a velikosti 10 a 18mm s dírou, jsou skvělou návnadou, ale i nástrahou pro rychlý lov. Doba rozpustnosti je závislá na teplotě vody, proudění a aktivitě ryb. K zatraktivnění doporučujeme naše boostery korespondující příchutě. průměr 3, 10 a 18mm Vynikající produkt lze sehnat zrovna tady na našem webu v populární rubrice pelety! Nyní si můžete koupit ostatní produkty ve zmíněné sekci za super cenu. Oblíbený výrobce Karel Nikl pro své zákazníky poskytuje top sortiment. za dobrou cenu! Podívejte se sami. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další zboží od dodavatele Karel Nikl. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento skvělý výrobek Nikl Pelety Chilli & Peach od výrobce se skvělou pověstí Karel Nikl jednoduše pořídíte zrovna dnes za outletovou cenu. Nyní za akční cenu 219 Kč.