Zeck Třpytka Chatterbait Pro Chartreuse Party

U Chatterbait zajišťuje kovová destička před jigovou hlavou extrémně silné vibrace celé návnady. Tato akce přitahuje skoro... více informací »
Zeck Třpytka Chatterbait Pro Chartreuse
Značka: Zeck
184 Kč
Ověřit dostupnost
U Chatterbait zajišťuje kovová destička před jigovou hlavou extrémně silné vibrace celé návnady. Tato akce přitahuje skoro...

U Chatterbait zajišťuje kovová destička před jigovou hlavou extrémně silné vibrace celé návnady. Tato akce přitahuje skoro všechny dravce. Stejná destička také velmi dobře chrání háček před plevelem a ostatními nečistotami ve vodě. V kombinaci s třásněmi a gumovou nástrahou jako „trailerem“, kterou je třeba Chatterbait doplnit (například Dude, Wilson nebo Boggy), získáte mimořádně atraktivní návnadu pro snadné a velice efektivní chytání. Chatterbait můžete plynule táhnout ve vodním sloupci, ale neméně úspěšné je i klasické jigování! Zatímco menší varianty jsou určeny zejména pro lov okounů, velké Chatterbaity jsou předurčeny pro lov štik.

Unikátní a oblíbený produkt Zeck Třpytka Chatterbait Pro Chartreuse Party od našeho výrobce Zeck máte možnost dostat u nás za super peníze! Výhodně za skvělou cenu 184 Kč.