Nash Partikl Small Seed Mix

Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids.... více informací »
Nash Partikl Small Seed
Značka: Nash
119 Kč
Ověřit dostupnost
Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids....

Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids. Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids. Směs sedmi mini semínek včetně konopí, taresu, dari a prosa. Jsou vylepšená himalájskou kamennou solí. Je to klasická směs semen, která je založená na směsích těch nejlepších ptačích semen vybraných samotným Nashbait šéfkuchařem Gary Bayesem. Nashbait Particles jsou čerstvé vařené partikly v uzavřených nádobách pro dlouhou životnost. Jsou dostupné v praktických 500 ml a 2,5 l dózách.

Kvalitní a oblíbený produkt Nash Partikl Small Seed Mix od značky se zárukou kvality Nash můžete získat zde teď právě za výprodejovou cenu! V akci od 119 Kč.