Nash Partikl Small Seed Mix – 500ml

Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids.... více informací »
Nash Partikl Small Seed Mix
Značka: Nash
119 Kč
Ověřit dostupnost
Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids....

Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids. Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids. Směs sedmi mini semínek včetně konopí, taresu, dari a prosa. Jsou vylepšená himalájskou kamennou solí. Je to klasická směs semen, která je založená na směsích těch nejlepších ptačích semen vybraných samotným Nashbait šéfkuchařem Gary Bayesem. Nashbait Particles jsou čerstvé vařené partikly v uzavřených nádobách pro dlouhou životnost. Jsou dostupné v praktických 500 ml a 2,5 l dózách.

Designový produkt Nash Partikl Small Seed Mix - 500ml od dodavatele s dlouholetou historií Nash pořídíte zrovna dnes za zcela nejnižší cenu! Nyní zakoupíte za 119 Kč.