Zeck Háček Offset Wide Gap Hook 10ks – vel.3/0

Díky velkému obloučku může špička háčku při záseku velmi dobře proniknout do rybí tlamky. Tento ofsetový háček má oproti... více informací »
Zeck Háček Offset Wide Gap
Značka: Zeck
91 Kč
Ověřit dostupnost
Díky velkému obloučku může špička háčku při záseku velmi dobře proniknout do rybí tlamky. Tento ofsetový háček má oproti...

Díky velkému obloučku může špička háčku při záseku velmi dobře proniknout do rybí tlamky. Tento ofsetový háček má oproti ostatním modelům na trhu výhodu, že hrot je ve srovnání s okem v jedné linii. Díky velkému obloučku může špička háčku při záseku velmi dobře proniknout do rybí tlamky. Tento ofsetový háček má oproti ostatním modelům na trhu výhodu, že hrot je ve srovnání s okem v jedné linii. To vám umožní skrýt špičku háčku ve slotu příslušné gumové návnady a minimalizovat riziko vázky. Různé velikosti háčků Offset Wide Gap jsou ideální pro naše gumové nástrahy Dude a Wilson až do 5 palců, stejně jako našeho gumového ráčka Edwarda. Doporučujeme následující kombinace: Velikost 2 pro Dude a Wilson v 2,5 palcích Velikost 1 pro Dude & Wilson ve 3 palcích a Edward ve 2,8 palce Velikost 1/0 pro Dude a Wilson ve 4 palcích Velikost 2/0 pro Edwarda ve 3,5 palcích Velikost 3/0 pro Dude a Wilson v 5 palcích Stabilní a ostrý ofsetový hák Pokračujte v přídi pro bezpečný háček Ideální pro Finesse montáže Nenápadná barva tvar háčku: wide gapTento unikátní produkt je dostupný rovněž na stránkách v sekci háčky s očkem. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce další kvalitní produkty od značky Zeck. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek Zeck Háček Offset Wide Gap Hook 10ks - vel.3/0 od známého výrobce Zeck najdete u nás právě za báječnou cenu. Zrovna nyní za cenu 91 Kč.