Zeck Ochranný návlek na prut Rod Sock

Přetáhněte je přes Vaše jak jednodílné, či složené dvoudílné pruty a ochraňte tak jejich očka a samotný blank před... více informací »
Zeck Ochranný návlek na prut
Značka: Zeck
264 Kč
Ověřit dostupnost
Přetáhněte je přes Vaše jak jednodílné, či složené dvoudílné pruty a ochraňte tak jejich očka a samotný blank před...

Přetáhněte je přes Vaše jak jednodílné, či složené dvoudílné pruty a ochraňte tak jejich očka a samotný blank před poškrábáním Rod Sock jsou vyrobeny z rychleschnoucího a odolného textilního materiálu. Přetáhněte je přes Vaše jak jednodílné, či složené dvoudílné pruty a ochraňte tak jejich očka a samotný blank před poškrábáním. Konec vzájemného zamotání jednotlivých prutů při přepravě a rovněž se vyhnete nepříjemným zvukům klapání, když se Vám pruty navzájem dotýkají. délka: 170 cm průměr: 2,5 cm a 4 cm barva: černá / oranžová průměr 2,5 cm: Pitch Cast, Pro-Jerk, Vertic, Little Big Boss, Big Boss, Final Boss průměr 4 cm: Swift, Pitch Cast, Pro-Jerk, Vertic, Little Big Boss, Big Boss, Final Boss materiál: odolná, rychleschnoucí tkanina

Tento zlevněný produkt Zeck Ochranný návlek na prut Rod Sock od známého předního výrobce Zeck jednoduše seženete teď za extra cenu! Nyní pořídíte jen za 264 Kč.