Nikl Booster 250ml – Chilli & Peach

e to již pěkná řádka let, kdy jsme poprvé do sortimentu zařadili tekuté boostery. Za tu dobu si našly stovky spokojených... více informací »
Nikl Booster 250ml -
Značka: Karel Nikl
179 Kč
Ověřit dostupnost
e to již pěkná řádka let, kdy jsme poprvé do sortimentu zařadili tekuté boostery. Za tu dobu si našly stovky spokojených...

e to již pěkná řádka let, kdy jsme poprvé do sortimentu zařadili tekuté boostery. Za tu dobu si našly stovky spokojených zákazníků. A není divu, kombinace vybraných tekutých potrav, olejů a dalších nepostradatelných aditiv, která je dochucena dle druhu o naše nejlepší esence je přesně to, co oceníte během krátkodobého rybaření nebo vždy, kdy chcete vaši návnadu udělat co nejatraktivnější. Je to již pěkná řádka let, kdy jsme poprvé do sortimentu zařadili tekuté boostery. Za tu dobu si našly stovky spokojených zákazníků. A není divu, kombinace vybraných tekutých potrav, olejů a dalších nepostradatelných aditiv, která je dochucena dle druhu o naše nejlepší esence je přesně to, co oceníte během krátkodobého rybaření nebo vždy, kdy chcete vaši návnadu udělat co nejatraktivnější. Naše boostery fungují při jakékoliv teplotě vody a díky složení ze tří základních složek se perfektně uvolňují do celého okolí návnady a též do vodního sloupce. V naší nabídce naleznete mnoho příchutí boosterů od našich originálních příchutí, až po klasické univerzální vůně. Pro boosterování boilies, pelet nebo method mixu doporučujeme zhruba 20–30ml boosteru na 1kg návnad.

Ve slevě tento produkt Nikl Booster 250ml - Chilli & Peach od značky s tradicí a dobrou pověstí Karel Nikl dostanete online levně! Aktuálně za 179 Kč.