Nikl Dip Liquid Food 100ml – Chilli & Peach

Od základu jsme přepracovali naše původní dipy, které se nyní skládají z nových tekutých potrav. Od základu jsme přepracovali... více informací »
Nikl Dip Liquid Food 100ml - Chilli &
Značka: Karel Nikl
269 Kč
Ověřit dostupnost
Od základu jsme přepracovali naše původní dipy, které se nyní skládají z nových tekutých potrav. Od základu jsme přepracovali...

Od základu jsme přepracovali naše původní dipy, které se nyní skládají z nových tekutých potrav. Od základu jsme přepracovali naše původní dipy, které se nyní skládají z nových tekutých potrav. Jako základ je u většiny Liquid Food dipů použit náš osvědčený Krill liquid, Amino PPC, Liquid Liver a další chuťově výrazné složky. Dále jsou použity prvotřídní esence a esenciální oleje. Do některých dipů dále přidáváme výtažky z koření, přírodní extrakty a další atraktory, které nenechají v klidu žádného kapra. Nástrahy můžete libovolně dlouho, od pár hodin po několik dní nebo i týdnů.

Tento velmi oblíbený výrobek Nikl Dip Liquid Food 100ml - Chilli & Peach od top výrobce Karel Nikl je dostupný tady a teď právě za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte za super cenu 269 Kč.