Gunki Nepromokavá taška Safe Bag Edge 40 Hard

Senzační taška v Gunki designu, která 100% ochrání vaši rybářskou výbavu před vodou nebo poškozením. Senzační taška v Gunki... více informací »
Gunki Nepromokavá taška Safe
Značka: Gunki
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Senzační taška v Gunki designu, která 100% ochrání vaši rybářskou výbavu před vodou nebo poškozením. Senzační taška v Gunki...

Senzační taška v Gunki designu, která 100% ochrání vaši rybářskou výbavu před vodou nebo poškozením. Senzační taška v Gunki designu, která 100% ochrání vaši rybářskou výbavu před vodou nebo poškozením. Je vyrobena z velmi odolného a nepromokavého materiálu (2mm EVA) se speciálními zipy zabraňujícími proniknutí vody. Je opatřena odnímatelným ramenním popruhem s karabinou a pohodlnými madly, které se dají spojit klipem. Kromě velké vnitřní kapsy je taška vybavena dvěma vnějšími držáky na pruty, prostornou vnější kapsou na zip a kapsičkou na kleště. Rozměr: 40 x 26 x 26 cm.
Tento designový produkt najdete lehce tady a teď na našem webu v oblíbené sekci tašky! Vyberte si unikátní produkty ve zmíněné sekci za rozumné peníze! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás více kousků od dodavatele Gunki. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Gunki Nepromokavá taška Safe Bag Edge 40 Hard od skvělé a známé značky Gunki máte možnost dostat právě teď v nabídce za skvělou cenu. Teď v akci 2 799 Kč.