Okuma Naviják Custom Black CB 80

Naviják Okuma Custom black je designový klenot. Matný povrch, dokonale vyvážená klička s dřevěnou koncovkou dávají dohromady... více informací »
Okuma Naviják Custom Black
Značka: Okuma
1 875 Kč
Ověřit dostupnost
Naviják Okuma Custom black je designový klenot. Matný povrch, dokonale vyvážená klička s dřevěnou koncovkou dávají dohromady...

Naviják Okuma Custom black je designový klenot. Matný povrch, dokonale vyvážená klička s dřevěnou koncovkou dávají dohromady skutečně atraktivní naviják. Naviják s korozi odolným tělem, rychle nastavitelným ložiskem s ochranou proti zpětnému chodu, ochranou proti průniku vody a přesným převodovým systémem se šnekovou hřídelí. Rotor je počítačově vyvážený pomocí technologie RESII. Eloxovaná cívka s LCS hranou je vyrobena z obráběného hliníku, hliníková klička má dřevěný úchop. Kovový klip na vlasec. Specifikace hmotnost navijáku (g) 690 kuličková ložiska (ks) 3+1 převodový poměr 3,8:1 návin na 1 otočení kličky (cm) 92 materiál těla grafit typ kličky jednoduchá materiál cívky obráběný hliník kapacita cívky (mm/m) 0,40/265; 0,45/210; 0,50/170; 0.55/135 maximální brzdná síla (kg) 15 náhradní cívka ano, hliníková
Tento diskontní výrobek Okuma Naviják Custom Black CB 80 je k získání nyní Vyberte si akční zboží z této známé sekce za výhodné peníze. Přední výrobce Okuma pro své zákazníky nabízí špičkové zboží. za super peníze!

Tento kvalitní kus Okuma Naviják Custom Black CB 80 od spolehlivé značky Okuma je k získání u nás teď za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 1 875 Kč.