Starbaits Naviják CX 5000 FS

Naviják s volnoběžnou brzdou určený pro lov kaprů. Je spolehlivý a odolný, zvládne jakékoliv podmínky. Naviják s volnoběžnou... více informací »
Starbaits Naviják CX 5000
Značka: Starbaits
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Naviják s volnoběžnou brzdou určený pro lov kaprů. Je spolehlivý a odolný, zvládne jakékoliv podmínky. Naviják s volnoběžnou...

Naviják s volnoběžnou brzdou určený pro lov kaprů. Je spolehlivý a odolný, zvládne jakékoliv podmínky. Naviják s volnoběžnou brzdou určený pro lov kaprů. Je spolehlivý a odolný, zvládne jakékoliv podmínky. Voděodolné odlehčené tělo vyrobené z kompozitu černého grafitu v matném elegantním designu. Aluminiová cívka, počítačem vyvážený rotor, antireverz zpětného chodu, protizkrutná rolnička, precizní plynulá brzda, křížové navíjení S curve, pevná odolná klička. Naviják Kapacita Převod Váha Počet ložisek Počet cívek CX 5000 FS 0,28 mm/580 m 5,1/1 494 g 4+1 1 ALU+1 Tento oblíbený výrobek Starbaits Naviják CX 5000 jde sehnat rovnou Mrkněte na ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více. U nás v nabídce najdete více produktů od výrobce Starbaits. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Starbaits Naviják CX 5000 FS od oblíbené značky Starbaits najdete v aktuální nabídce levně. Nyní zakoupíte za 1 299 Kč.