Okuma Naviják Alaris ALS-20 FD

Přívlačový naviják Alaris má korozi odolné grafitové tělo a rotor, multidiskovou brzdu s podložkami z uhlíkových vláken,... více informací »
Okuma Naviják Alaris ALS-20
Značka: Okuma
875 Kč
Ověřit dostupnost
Přívlačový naviják Alaris má korozi odolné grafitové tělo a rotor, multidiskovou brzdu s podložkami z uhlíkových vláken,...

Přívlačový naviják Alaris má korozi odolné grafitové tělo a rotor, multidiskovou brzdu s podložkami z uhlíkových vláken, obráběný mosazný pastorek a počítačově vyvážený rotor technologií RESII. Přívlačový naviják Alaris má korozi odolné grafitové tělo a rotor, multidiskovou brzdu s podložkami z uhlíkových vláken, obráběný mosazný pastorek a počítačově vyvážený rotor technologií RESII. Rotor s cyklonickým prouděním (CFR) vytváří proudění vzduchu, které výrazně zvyšuje průchod vzduchu. Rychle nastavitelné ložisko má ochranu proti zpětnému chodu. Dvoubarevně eloxovaná cívka je vyrobena z obráběného hliníku s LCS ranou, rám překlápěče je z nerezové oceli. Klička je kovová. Specifikace hmotnost navijáku (g) 204 kuličková ložiska (ks) 3+1 převodový poměr 4.8:1 návin na 1 otočení kličky (cm) 61 materiál těla grafit typ kličky jednoduchá materiál cívky obráběný hliník kapacita cívky (mm/m) 0,15/250; 0,20/140; 0,25/90 maximální brzdná síla (kg) 5
Akční a ve slevě produkt lze nakoupit teď Vyberte si zcela nové produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Okuma vyrábí vynikající sortiment. za skutečně nízé ceny. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty značky Okuma. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kousek Okuma Naviják Alaris ALS-20 FD od společnosti s výborným jménem Okuma můžete získat tady teď právě téměř zdarma. Nabídky již od 875 Kč.