Okuma Naviják AK-4000 Baitfeeder

Naviják s korozi odolným grafitovým tělem a automaticky přepínaným systémem volné cívky, která je vyrobena z hliníku. Naviják... více informací »
Okuma Naviják AK-4000 Baitfeeder
Značka: Okuma
895 Kč
Ověřit dostupnost
Naviják s korozi odolným grafitovým tělem a automaticky přepínaným systémem volné cívky, která je vyrobena z hliníku. Naviják...

Naviják s korozi odolným grafitovým tělem a automaticky přepínaným systémem volné cívky, která je vyrobena z hliníku. Naviják s korozi odolným grafitovým tělem a automaticky přepínaným systémem volné cívky, která je vyrobena z hliníku. Válečkové ložisko lze rychle nastavit proti zpětnému chodu. Rukojeť navijáku je vyrobena z grafitu a má kličku z ABS. Naviják je dále vybaven oscilačním systémem S-curve, přesně strojově broušeným mosazným ozubeným kolečkem pastorku, systémem RESII (počítačem vyvážený systém vyrovnávání rotoru) a systémem rovnoměrného chodu. Specifikace hmotnost navijáku (g) 304 kuličková ložiska (ks) 1+1 převodový poměr 5,0:1 návin na 1 otočení kličky (cm) 79 materiál těla grafit typ kličky jednoduchá materiál cívky hliník kapacita cívky (mm/m) 0,25/260; 0,30/180; 0,35/130 maximální brzdná síla (kg) 10
Tento výjimečný produkt Okuma Naviják AK-4000 Baitfeeder je k sehnání právě nyní Vyberte si skvělé produkty z této populární rubriky za parádní cenu. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků značky Okuma. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Okuma Naviják AK-4000 Baitfeeder od známého dodavatele Okuma lze nakoupit na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! V současnosti za 895 Kč.