Gunki Gumová nástraha Bumpy Chart Ayu – 13cm

Fantastické kopýtko se silnou vibrací v ocásku a zřetelným valivým pohybem. Na břišní a hřbetní části má otvory pro... více informací »
Gunki Gumová nástraha Bumpy Chart Ayu
Značka: Gunki
65 Kč
Ověřit dostupnost
Fantastické kopýtko se silnou vibrací v ocásku a zřetelným valivým pohybem. Na břišní a hřbetní části má otvory pro...

Fantastické kopýtko se silnou vibrací v ocásku a zřetelným valivým pohybem. Na břišní a hřbetní části má otvory pro offsetové háčky. Nástrahy obsahují anýzové aroma. Fantastické kopýtko se silnou vibrací v ocásku a zřetelným valivým pohybem. Na břišní a hřbetní části má otvory pro offsetové háčky. Nástrahy obsahují anýzové aroma. 7,6cm – Váha: 3,9g Cílová ryba: okoun, candát, štika 9cm – Váha: 6,6g Cílová ryba: okoun, candát, štika 11cm – Váha: 11,7g Cílová ryba: candát, štika Oblíbený a kvalitní kousek lze pořídit právě zde tu na webu v populární sekci gumové ryby! Pořiďte si zlevněné zboží z této populární sekce za výhodnou cenu! Známý dodavatel Gunki má k dispozici velmi kvalitní sortiment.. Vždyť to vidíte sami.

Hodně povedený kus Gunki Gumová nástraha Bumpy Chart Ayu - 13cm od výrobce Gunki dostanete v naší internetové nabídce v bezva akci. Teď za akční cenu 65 Kč.