Nash Pouzdro na pruty Dwarf 10ft 3 Rod Skin

Identické pouzdro na pruty, jako Double Skin, se stejnou specifikací, ale s kapacitou tří prutů Dwarf s navijáky. Díky tomuto... více informací »
Nash Pouzdro na pruty Dwarf 10ft 3 Rod
Značka: Nash
1 959 Kč
Ověřit dostupnost
Identické pouzdro na pruty, jako Double Skin, se stejnou specifikací, ale s kapacitou tří prutů Dwarf s navijáky. Díky tomuto...

Identické pouzdro na pruty, jako Double Skin, se stejnou specifikací, ale s kapacitou tří prutů Dwarf s navijáky. Díky tomuto pouzdru můžete mít u vody až 5 prutů. Identické pouzdro na pruty, jako Double Skin, se stejnou specifikací, ale s kapacitou tří prutů Dwarf s navijáky. Díky tomuto pouzdru můžete mít u vody až 5 prutů. Pojme 3 pruty Dwarf s navijáky. 6ft Double Skin má kapsu na zip na podběrák T1483 Dwarf Sawnoff. 9 a 10ft Double Skin pouzdra mají kapsu na podběrák T1482 Dwarf Landing Net. K pouzdru lze přidělat dva Single Rod Skin pouzdra. Zesílená kapsa na vidličky. Kapsa na zip pro příposlech. Nastavitelný, polstrovaný ramenní popruh a poutka.

Zcela unikátní výrobek Nash Pouzdro na pruty Dwarf 10ft 3 Rod Skin od společnosti Nash pohodlně nakoupíte zrovna dnes ve výprodejové akci! Teď v akci 1 959 Kč.